1.Ще направим всичко възможно за приемане на "Българска национална доктрина",като национален основополагащ документ на българската държава,който начертава посоката и рамките на развитие на българската държава и нация през следващите 30 години.
Доходите на българите трябва да бъдат достатъчни за един достоен живот.
Ще съхраним и финансово подкрепим всички български културни институти ,за да се превърнат в центрове за духовно възраждане на българите
1.Ще работим за провеждане на реформи в съдебната система,образованието и здравеопазването-:(защото такива липсват сега!)
България трябва да има Модерна Социална Политика,за преодоляване на демографската катастрофа.
Ще въведем съвременно семейно планиране и подпомагане на раждаемостта.Ще ограничим помощите за деца в семейства с ниска битова култура и ниско образование.Ще работим за провеждане на реформа в образованието,която да доведе до : .Възстановяване на грамотността на българските граждани и ликвидиране на неграмотността: .Въвеждане на дуалното образование: .Възстановяване на професионалното образование:
Ще работим за реформа в здравеопазването чрез:
.Ще въведем електронни здравни карти:
.Ще повишим средствата за здравеопазване от 4.3 % от БВП на 6.5 %.
.Ще намалим ДДС на лекарствата до 8 %